Kurumsal Eğitimler

Kurumsal Eğitim ve Amacı Nedir ?

İş hayatı ve Yelkencilik birbirine paralel kavramlardan oluşmaktadır.

Yelkencilik; takım çalışması, iletişim, ortaya çıkacak problemleri zamanında ve yerinde çözebilme becerisi, kriz yönetimi ve sağlam bir liderlik ile başarılı olunan bir aktivitedir.

AGSC tarafından bu doğrultuda hazırlanan kurumsal eğitimlerimiz, şirketler tarafından çok amaçlı kullanılabilmektedir. Yeni kurulan ya da değişikliğe gidilen takımlarda, elemanlar arasındaki iletişimi ve takım ruhu duygusunu oluşturmayı amaçlamaktayız.

Kişiler, sahip oldukları yeteneklere göre iş hayatlarında olduğu gibi, yelkencilikde de kendilerine özgü yeteneklerini sergileme fırsatı bulmaktadırlar. AGSC olarak bir diğer amacımız bu yetenekleri ortaya çıkartmaktır.

Eğitimlerin Planlama ve Uygulaması

Sizin belirleyeceğiniz tarihlerde şirketiniz bünyesinde eğitim almak isteyen gruplarla bir araya geldikten sonra, hazırlanan sunum çerçevesinde başlangıç olarak 2 saatlik eğitimler verilmektedir. Yukarıdaki kavramlar haricinde, temel yelken eğitiminden giriş yapılarak yarış seviyesine kadar yelkencilikle ilgili tüm detayların aktarıldığı sunumdan sonra, belirlenecek olan tarihlerde Kalamış koyu içerisinde tekne üzerinde gerçekleştirilen pratik eğitim kısmına geçilecektir.

Eğitimlerden Sonra

Dilerseniz kurumsal eğitime katılan çalışanlarınız içerisinden, eğitmenlerimizin seçtiği kişilerden oluşturduğumuz yarış ekibi ile şirketinizin sponsorluğu ile yıl boyu değişik tarihlerde ve birçok firmanın sponsorluğunda düzenlenen yelken yarışlarına katılabilirsiniz.