Bizi Tanıyın

Yelkenciliğin bir spor dalı olmasının yanında, birçok kişi için şehir hayatından kaçış olarak görülmesi ve teknede yaşamın bir felsefe olarak kabul edilmeye başlanması, bize AGSC’ yi kurma fikrini verdi.

Her gün sayıları hızla artan ve artık marinalarda bağlama yeri bulamayan yelkenli yatlar, yaşam trendlerinin ne yönde geliştiğinin bize en güzel göstergesi oldu. İçinde uzun süre yaşanacak konfora sahip yelkenlilerin, daha önce yelkenle hiç ilgisi olmayanların bile rahatça kullanabilmeleri için tasarlanmış olmaları, özellikle ailelerin bu yatlara olan ilgisini oldukça yoğunlaştırdı. İşte bu fikirden yola çıkarak hayatını denizde geçirmek isteyen herkesi eğitmeye, onlara yelken açmayı öğretmeye karar verdik.

Jeanneau ve Beneteau marka yelkenlilerimiz ile ve deneyimli eğitmen kadromuzla verdiğimiz eğitimlerde, farklılığımızı herkesin görmesini sağladık.

Yelkencilik ve denizcilik yaşanması gereken bir aktivite olduğu için, yoğun denizcilik kavramlarıyla verilen teorik eğitimler yerine tamamı tekne üzerinde gerçekleşen pratiğe dayalı kendi çağdaş eğitim sistemimizi kurduk.

AG SAILING COURSE, SİZE

“HAYATINIZIN SADECE RÜZGAR İLE

NE KADAR DEĞİŞEBİLECEĞİNİ”

ANLATIR

EKİBİMİZ

Barbaros Sarp

Kurucu , Eğitmen

Veli Murat Açıkalın

Eğitmen

Ahmet Köroğlu

Eğitmen

Safa Yalçın

Eğitmen

Ebru Hekimoğlu

Eğitmen

FİLOMUZ

BENETEAU FIRST 40

Tam Boy : 12.24 m
Genişlik : 3.89 m
Ağırlık : 7.860 kg

BENETEAU OCEANIS 41.1

Tam Boy: 12.43 m
Genişlik : 4.20 m
Ağırlık : 8.777 kg

BENETEAU PLATU 25

Tam Boy: 7.51 m
Genişlik : 2.56 m
Ağırlık : 1.219 kg

M.A.T. 1010

Tam Boy : 10.15 m
Genişlik : 3.32 m
Agırlık : 4.876 kg
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim ?