İLERİ YELKEN EĞİTİMİ

Eğitim Tipi Tercihiniz

Hafta İçi – Grup Dersi       :     800 TL
Hafta Sonu – Grup Dersi  : 1.150 TL
Hafta İçi – Özel Ders         : 1.800 TL
Hafta Sonu – Özel Ders    : 2.900 TL

İLERİ YELKEN EĞİTİMİ

İleri Yelken Eğitimi sonrasında deniz  deneyiminizi arttırırken, ileri yelken trimini ve balon kullanmayı öğreneceksiniz.

Kurs süresi                      : 12 saat  (4 x 3 saat)
Kurs öncesi deneyim     : Temel Yelken Eğitimi
Tekne                                : Platu 25
Kursiyer Sayısı                : 4-6

Detaylı Bilgi; İleri yelken eğitimi 3 saatlik 4 dersten oluşmaktadır. Derslerin tamamı pratiktir ve tekne üzerinde yelken yaparak gerçekleştirilir. 4 ders sonunda balon yelkeni ve balon gönderini donatmayı, trim etmeyi, kavança atmayı öğreneceksiniz.

Bir yarış teknesinde ekip içinde paylaşılan görevler hakkında temel bilgi sahibi olacaksınız. İleri Yarış Eğitimi için hazır hale geleceksiniz. Daha sonra dilerseniz İleri Yarış Eğitimi ve sonrasında Yarış Takımı programına dahil olarak yarış ekibinin bir parçası olabilir, ekibinizle beraber antrenmanlar yapıp yarışmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Her öğrenci kendi programını belirler ve bir hafta öncesinden istediği gün ve saate rezervasyon alarak eğitime katılır.

Bir gruba dahil olarak her hafta belli bir saatte gelme zorunluluğunuz yoktur. Grup derslerinde teknelerde en az  4 öğrenci bulunabilir. Derslere sizinle beraber katılan öğrenciler farklılık gösterse de herkes aynı bilgi düzeyinde olacaktır.

Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim ?