KURUMSAL EĞİTİMLER

 

 

Yelken rüzgar, dalgalar, akıntılar ve rakiplerinizle mücadele ettiğiniz bir takım sporudur. Yelken sporu kurumsal şirketlere çalışanlarına takım çalışması ve ekip ruhunu aşılamak için benzersiz bir imkan sağlar. Bu mücadelede hayatta olduğu gibi önümüze birçok engel ve zorluk çıkar. Bu engelleri aşmak için kararlılık, motivasyon, özgüven ve en önemlisi çok iyi bir takım çalışması yapılması gereklidir.

Yelken sporu rüzgar ve dalga sesleri eşliğinde doğa ile başbaşa yapılan eşsiz bir spor olması nedeniyle şehrin sitresi ile boğuşan ve hayatlarına renk katmak isteyenleri profesyonel kadromuz ile  denize  davet ediyoruz. Denizlerde görüşmek üzere..

YARIŞ TAKIMLARIMIZ

 

TAKIM ÇALIŞMASI EĞİTİMİ

Tekne ortamı ile işletme ortamı birbirlerine oldukça benzemektedir. Teknenin kendisi, işletmeyi; kaptan, lideri; mürettebat, ekip üyelerini; rakip tekneler, rakip işletmeleri; rüzgar şartları, ekonomik koşulları; ve yarış kuralları, rekabet kurallarını ifade etmektedir.

Bu şartlar altında ve mevcut kısıtlı kaynaklarla ekibin stratejik kararlar alması ve bunu birlikte uygulaması beklenmektedir.

Teknenin ve çevresel şartların ekonomik bir metafor olarak kullanılması, hem katılımcıların bu metafor içinde kalmalarını sağlamakta ve hem de edindikleri bilgileri ve üstlendikleri rolleri kolaylıkla uygulama fırsatını sunmaktadır.

Programın Genel Tanıtımı ve Safety Briefing
09:30 – 10:00

Teknede Oryantasyon ve Denize Açılma
10:00 – 12:00

Yelkenli Teknede Takım Çalışması Eğitimi 1. Aşama:
Ekibini Oluştur ve Oyuna Hazırla
12:00 – 13:00

Yemek ve Kısa Debrief Seansı (Teknede)
13:00 – 16:30

Yelkenli Teknede Takım Çalışması Eğitimi 2. Aşama:
Çevresel Şartları Değerlendir
16:30 – 17:00

Karaya İntikal, Debrief Seansı ve Günün Değerlendirilmesi (Teknede)

DANIŞMANLIK / SÖRVEY

Tekne satın alacaksınız ancak tecrübeniz ve vaktiniz sınırlı. İhtiyacınıza göre hangi tip teknelerin uygun olduğunun belirlenmesinin yanı sıra alacağınız teknenin A’dan Z’ye ekspertizliği ileride karışınıza çıkabilecek yüksek maliyetleri engeller.

Kriterlerinize göre tekne bulalım veya bulduğunuz tekneyi tüm detaylarıyla değerlendirip size raporlayalım. Tatsız sürprizleri en başta eleyelim.
Oluşturduğumuz 40 maddelik bir kontrol listesi ile, ilgilendiğiniz tekneyi inceler, bir raporla size sunarız.

Tekne satınalma danışmanlık hizmetimiz 14 metreye kadar teknelerde 1.800 TL, 20 metreye kadar teknelerde 2.200 TL’dir.

REFERANSLARIMIZ

Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim ?