Şartlar ve Koşullar

Home - Şartlar ve Koşullar

ŞARTLAR ve KOŞULLAR
www.agsailing.com sitesine giriş yapmanız veya bu internet sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi kullanmanız, aşağıdaki Hizmet Şartlarını kabul ettiğiniz anlamına gelir. Hizmet Koşullarında yapılmış olabilecek herhangi bir değişiklik için bu sayfaları düzenli olarak kontrol etmelisiniz.

www.agsailing.com sitesinde yer alan tüm hizmetleri haber vermeden geri çekme ve değiştirme hakkımızı saklı tutuyoruz. AG Sailing Course, herhangi bir nedenle www.agsailing.com sitesi ve site uzantısındaki mevcut her türlü hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri herhangi bir zamanda veya herhangi bir sürede değiştirme, siteyi yeniden organize etme ve yayını durdurma hakkına sahiptir. Değişiklikler yayımlama anında yürürlüğe girer. www.agsailing.com sitesine giriş ile bu değişiklikler kabul edilmiş sayılır.

www.agsailing.com‘un kullanılamıyor durumda olmasından AG Sailing Course sorumlu olmayacaktır. www.agsailing.com zaman zaman bu web sitesinin bir kısmı veya tamamı için tüm erişimi kısıtlayabilir. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları içinde geçerlidir.

www.agsailing.com, üye tarafından site kayıt formunda belirtilen veya üye tarafından daha sonra güncellenen e-posta, posta adresi, sabit veya mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden üye ile iletişime geçme, pazarlama, bildirimlerde bulunma, SMS gönderme ve diğer amaçlarla üyelere ulaşma hakkı bulunmaktadır. Site üyesi bu sözleşmeyi kabul etmekle, aksine yazılı bir bildirim olmadıkça AG Sailing Course’un yukarıda yazan amaçlar doğrultusunda iletişim faaliyetleri (e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollar) içerisinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

www.agsailing.com kendi kontrolü altında bulunmayan Web sitelerine bağlantı ve referanslar içerebilir. AG Sailing Course bu sitelerin içerikleri ya da içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

www.agsailing.com internet sitesinin genel görünümü, tasarımı, site içerisinde yer alan tüm bilgi, resim, site yazılımı, uygulanan satış sistemi lisansı, tüm materyaller ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve bu haklar telif hakkı yasaları ve anlaşmalarıyla yasal koruma altındadır. www.agsailing.com internet sitesinde yer alan hiç bir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, site kodlaması ve yazılarda dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, başka bir lisana çevrilemez, çoğaltılamaz, postalanamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ve dağıtılamaz. www.agsailing.com internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. AG SAILING COURSE’un bu sözleşmede açıkça belirtilmeyen tüm hakları saklıdır. Aksine yapılmış hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir.

GARANTİ & İADE ŞARTLARI

İade Şartları
Satın aldığınız programı denize çıkmadan 7 gün içine iade edebilirsiniz. İade işleminizle ilgili destek bölümümüze ulaşarak bilgi verebilir işlemleri başlatabilirsiniz.

İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz gerçekleştiğinde size bir bilgi e-postası gönderiliyor.

Değiştirme Şartları

www.agsailing.com üzerinden yaptığınız herhangi bir alışverişte, ürünün niteliği ne olursa olsun değişim yapılmıyor. Ancak yukarıda belirttiğimiz koşulları yerine getirerek ürünü iade edebilirsiniz.

Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim ?